Kariéra

ASISTENT/KA SPOLEČNOSTI - OFFICE MANAGER

Do našeho týmu hledáme vhodného kandidáta na pozici Asistent/ka společnosti.

Nabízíme:

  • HPP,
  • zaškolení,
  • prostor pro vlastní iniciativu,
  • možnost profesního rozvoje,
  • školení a jiné.

Požadujeme:

  • min. SŠ vzdělání,
  • praxe v oblasti administrativy výhodou,
  • mírné pokročilá AJ
  • velmi dobrá znalost PC (MS Office),
  • komunikativnost a organizační schopnost,
  • samostatnost a spolehlivost,
  • pečlivost a příjemné vystupování.

Náplň práce:

  • zajištění plynulého chodu recepce a kanceláře,
  • přepojování hovorů, vyřizování vzkazů,
  • přijímání hostů a jejich obsluha,
  • administrativní podpora zaměstnanců společnosti,
  • vedení databáze faktur, vyřizování korespondence a kurýrních zásilek,
  • administrativní příprava projektů, příprava podkladů, prezentací, apod.,
  • správa vozového parku,
  • související administrativní činnosti.

Váš životopis prosím zašlete na e-mail: jana.pavezova@reflecta.cz

Pokud Vás nabízená pozice zaujala, zašlete svůj životopis společně s motivačním dopisem na adresu info@reflecta.cz.